STONEX S9 III PLUS GNSS Cihazı (14000TL)

IMG-20160302-WA0001
IMG-20160302-WA0002
IMG-20160302-WA0003
Description

CİHAZIN TÜM BAKIMLARI EKSİKSİZ OLUP 1 YILLIK CİHAZDIR.

CORS SET OLARAK TESLİM EDİLECEKTİR 

 PROFESYONEL HARİTACILAR İÇİN GNSS ALICISI

EVRİM SÜRÜYOR

S9 III Plus GNSS alıcısı STONEX  entegre GPS alıcılarının evriminin bir sonucudur.STONEX S9 III Plus şık ve modern tasarımının yanı sıra entegre multi konstelasyon anteni, güçlü UHF vericisi ve GSM 3G WCDMA modemi ile zor şartlarda ile  yüksek doğrulukta, hızlı ,güvenilir saha konumlandırma imkanı sağlar.S9III Plus  GPS, GLONASS, GALILEO, COMPASS ile tam uyumludur.

 

ARAZİDE Kİ ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

STONEX S9 III Plus GNSS alıcısı entegre 220 kanal ana kartı, dahili UHF radyo modemi, CORS ağ bağlantıları için dahili GSM 3G modemi ve kablosuz bir kullanım için Bluetooth ™ modemini bir araya toplayan kompakt bir alıcıdır. S9 III Plus GNSS alıcısı klasik RTK işlerinizde dahili radyosu ile sabit yada gezici olarak çalışabildiği gibi , aynı zamanda dahili 3.5 G GSM modemi ile CORS  gezici olarakta hizmetinizdedir. 

ESNEKLİK SİZİN HİZMETİNİZDE

STONEX S9 III PLUS GNSS alıcısı dahili 2 W güçlü radyosu ile klasik RTK işlerinizde zor koşullarda bile yüksek doğruluk sağlayarak mükemmel düzeltme sinyali alışverişi yapabilir. Ayrıca desteklediği birçok radyo protokolü ile başka marka GNSS alıcıları ile de çalışma imkanı sağlar.Bunun yanında entegre  3.5 G  GSM modeli ile CORS ve diğer network ağlarında gezici olarak sorunsuz çalışabilirsiniz.


GÜVENİLİR, HIZLI, KABLOSUZ

S9 III Plus GNSS alıcısı barındırdığı IP67 sertifikası özellikleri ile yüksek şok direnci, 2 m’den beton zemine düşmeye dayanıklılığı ve en iyi toz ve su geçirmeme  garantisi verir.
S9 III Plus kısa başlama ve fix olma  süresi ile arazide size büyük zaman kazandırır.Herhangi bir sebeple uydu sinyalinin yada düzeltme sinyalinin alınamadığı durumlarda da, S9III Plus şartların normale dönmesiyle çok kısa bir sürede tekrar hazır konuma geçer. Ayrıca alıcı dahili Bluetooth ™ cihazı ile size kablosuz kolay kullanım imkanı sunar. 

Stonex S9III teknik özellikleri

Copyright © 2017 Nivo Teknik iç ve Dış Ticaret. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect